„Liepājas Papīrs” komandā no pērnā sastāva arī nākamsezon spēlēs centra spēlētāja Ieva Vītola un šogad Latvijas sieviešu basketbola valstsvienībā spēlējusī saspēles vadītāja Ilze Jākobsone. Komandu nav pametušas arī Liepājas Sporta spēļu skolas (LSSS) audzēknes Sabīne Lipe (Latvijas U18 un U19 izlases), Emīlija Krista Grava (Latvijas U18 un U19 izlases), Annija Ķergalve (Latvijas U18 izlase un Latvijas U18 3x3 basketbola izlase) un Selīna Meilus.

Šajā sezonā „Liepājas Papīrs” komandai ir piesaistītas vairākas jaunas spēlētājas. Liepāju šogad par savu komandu sauks Linda Rubene, kura aizvadītajā sezonā spēlēja Spānijas klubā „Estudiantes”, Laura Puriņa, kura spēlēja Latvijas čempiones „TTT Rīga” sastāvā, Ieva Veinberga, kura uz Liepāju pārcēlusies no Itālijas, Latvijas U20 izlases spēlētāja Sindija Kudule, kā arī Liepājas sieviešu basketbola komandā ir atgriezusies Baltkrievijas izlases spēlētāja Marina Ivashchanka. No LSSS sastāvam pievienojušās divas jaunas un talantīgas liepājnieces, Latvijas U16 izlases spēlētājas – Paula Kļeščova un Līna Loceniece.

Sastāva komplektācija ir veiksmīgi pabeigta, labi treniņu apstākļi ir nodrošināti, vēl jāturpina darbs pie komandas rokraksta izveides, lai 2017./2018.gada sezonā „Liepājas Papīrs” meitenes ar sasniegumiem un augstiem rezultātiem priecētu gan sevi, gan līdzjutējus, gan atbalstītājus.