Baltijas Basketbola līgā komandas savstarpēji tikās oktobrī, kad labāku sniegumu demonstrēja BK „Jūrmala”, savā laukumā apspēlējot liepājniekus ar rezultātu 82:64. Mačā pret jūrmalniekiem rezultatīvākais spēlētājs bija Romāns Gruščenko, kurš jau komandu ir pametis. Labs sniegums spēlē Jūrmalā bija arī komandas kapteinim Robertam Krastiņam (14pts + 6ab + 5rp) un Tomam Leimanim (11pts + 8rp).

Baltijas līgā „lauvas” A grupā sešu komandu konkurencē (līgu ir pametusi „Vytautas” komanda) ieņem 5.vietu ar divām uzvarām un pieciem zaudējumiem, savukārt BK „Jūrmala” atrodas augstajā 1.vietā, turnīrā izcīnot uzvaras visos aizvadītajos mačos.

Kurš Liepājas komandas spēlētājs mājas spēlē šoreiz būs labākais punktu guvējs? Vai liepājnieki revanšēsies un sagādās jūrmalniekiem pirmo zaudējumu BBL?

Spēles gaitai sekot līdzi ikviens basketbola cienītājs un Liepājas komandas atbalstītājs varēs gan klātienē Nīcas Sporta hallē, gan Sportacentrs.com piedāvātajā tiešraidē. Par spēles rezultātiem tiks ziņots arī „Betsafe/Liepāja” sociālo tīklu kontos – instagram, facebook un twitter.

Ieeja visiem interesentiem uz spēli ir bez maksas.

Gaidīsim visus basketbola fanus Nīcā! Nepavadi sestdienas vakaru mājās, bet gan izmanto iespēju – nāc vai brauc uz spēli Nīcas Sporta hallē un atbalsti liepājniekus klātienē.

Par uzvaru! Par Liepāju! Par „lauvām”!