Paldies visiem, kuri atbalstīja mūs, uzmundrināja, vēlēja (arī nevēlēja) panākumus, turēja īkšķus un jebkādā veidā bija kopā ar mums!

Kopīga vienotu mērķu sasniegšana rada pozitīvu bilanci un efektu – komandā ir spēks! Paldies, ka nenovērsāties un turpinājāt mums ticēt un uzticēties arī brīžos, kad sportiskā veiksme pagrieza mums muguru. Tas stiprināja un stimulēja mūs atkal turpināt cīnīties! PALDIES!

Pateicamies mūsu sponsoriem par veiksmīgo sadarbību visas sezonas garumā un sporta kluba „Liepājas Lauvas” pastāvēšanas laikā! Bez Jūsu atbalsta daudzi no mūsu mērķiem paliktu nesasniegti un nepiepildīti. Vēlam Jums arī turpmāk nenovērsties no sporta atbalstīšanas, jo šādi Jūs palīdzat ne tikai mums sasniegt mērķus, bet arī mudināt dažādu vecumu cilvēkus pievērsties sportam katram pieņemamā, iespējamā un saprotamā veidā. Lai veiksmīga darbošanās Jums katram savā jomā!

Pateicamies par sadarbību „Betsafe”, „Liepājas Papīrs”, Liepājas pilsēta, Latvijas Basketbola savienība, EEWBL, Baltijas Basketbola līga, Rietumu līga, Liepājas Sporta pārvalde, Liepājas Sporta spēļu skola, „Liepājas Olimpiskais centrs”, „Mangaļi”, „Laskana”, „Ekovalis”, „Liepājas Speciālā Ekonomiskā Zona”, „Liepājas Osta”, „Sportapunkts.lv”, „Sportland”, viesnīca „Līva”, viesnīca „SportHotel”, „Fortius”, „Adguru”, „Čili Pica”, „CTB”, „Konstruktionsgruppe Bauen Latvija”, „Bellum”, konditoreja „Miko”, kā arī citām basketbolu mīlošām organizācijām. Paldies sakām mūsu kolosālajam kluba fotogrāfam Ģirtam Gertsonam, atsaucīgajiem tehniskajiem darbiniekiem, tiesnešiem, komisāriem un „galdiņa” meitenēm un puišiem, kā arī smaidīgajām deju grupas „Pulss” karsējmeitenēm, kuras iepriecināja līdzjutējus un mūs ar saviem priekšnesumiem! Paldies Jums visiem! Paldies arī visiem tiem, kuri jebkādā veidā ir palīdzējuši un atbalstījuši mūs!

Vislielākais paldies abām sporta kluba „Liepājas Lauvas” komandām – „Liepājas Papīrs” un „Betsafe/Liepāja”.

Apsveicam "Liepājas Papīrs" sieviešu basketbola komandu ar lielisko sniegumu šajā sezonā!

Novēlam gan „Liepājas Papīrs” meitenēm, gan „Betsafe/Liepāja” puišiem atrast jaunus klubus, kuros veidot veiksmīgu karjeru un realizēt savus mērķus vēl augstākā līmenī! Lai Jums izdodas!

Paldies abu komandu prasmīgajām fizioterapeitēm Ancei Zariņai un Agnesei Rātei, treneriem Agrim Galvanovskim, Armandam Misus, Kasparam Mājeniekam un Reinim Rozītim, menedžerim Jānim Poriņam un PR speciālistei Endijai Rebānei par profesionāli paveiktu darbu, rūpēm, sapratni, prasīgumu un atbalstu gan laukumā, gan ārpus tā!

Paldies Jums visiem par sportisko garu, ieguldīto darbu, entuziasmu, neatlaidību un neizmērojamo mīlestību pret basketbola spēli! Novēlam Jums visiem neapstāties pie sasniegtā un tiekties pēc jauniem panākumiem! Vēlam veiksmi un izdošanos arī visiem mūsu kluba nacionālo izlašu kandidātiem! Turēsim par Jums īkšķus!

Par Liepāju! Par „lauvām”!