Abas komandas savā starpā šajā sezonā ir spēkojušās tikai vienu reizi. Uzvaru šajā duelī izcīnīja liepājnieki, pārspējot Latvijas un Igaunijas apvienoto komandu „Valka/Valga” ar rezultātu 80:77.

Šajā spēlē labākie punktu guvēji bija Kails Bendžamins un Kārlis Apsītis, kuri vairs nav daļa no Liepājas komandas. Spēlētāji ir pametušu ne tikai Liepāju, bet arī Latviju un ir atraduši jaunas komandas ārvalstīs – Kails ir pārcelies uz Poliju, savukārt Apsītis –  uz Vāciju.

„Valka/Valga” komanda sezonas otrajā pusē ir veikusi komandas pastiprināšanos, piesaistot savam sastāvam vienu no „lauvu” līderiem Tomu Leimani.

Liepājas komanda arī nav iztikusi bez papildinājumiem. Savam sastāvam „Betsafe/Liepāja” pēdējo nedēļu laikā ir piesaistījusi divus jaunus spēlētājus – centru Kārli Bodrovu un uzbrucēju Gustavu Puhovu.

Vai liepājnieki parādīs labu komandas spēli un spēs izcīnīt uzvaru pēc pēdējiem diviem sāpīgajiem zaudējumiem Olybet LBL? Ar aktīvu sestā spēlētāja – līdzjutēju atbalstu tas ir iespējams.

Olybet LBL mājas spēles notikumiem sekot līdzi varēs klātienē LOC vai teksta tiešraidē Latvijas Basketbola savienības mājaslapā – www.basket.lv. Par mača ceturtdaļu rezultātiem Liepājas komandas līdzjutēji tiks informēti arī komandas instagram kontā.

Ieejas maksa uz „lauvu” mājas spēlēm pieaugušajiem – 4 EUR, skolēniem un studentiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu – 1 EUR, bet pensionāriem (uzrādot apliecību) un bērniem līdz septiņu gadu vecumam ieeja uz spēli ir bez maksas.

Puišiem Jūsu atbalsts ir ļoti nepieciešams, tādēļ tiekamies mājas spēlē LOC!

Par uzvaru! Par Liepāju! Par "lauvām"!