„Betsafe/Liepāja” līdz šim bija tikusies ar vienu komandu – „VEF Rīga”, kurai diemžēl, izbraukuma spēlē piekāpās, savukārt, „Valmiera/ORDO” visās trīs aizvadītajās spēlēs bija izrādījusies mazāk veiksmīga, atzīstot „Latvijas Universitāte”, BK „Ventspils” un BK „Ogre” pārākumu.

Šajā spēlē abas komandas bija motivētas izcīnīt uzvaru, par to liecināja arī spēles pirmais puslaiks. Spēles pirmā un otrā ceturtdaļa abu komandu izpildījumā bija līdzīgas, jo abas ceturtdaļas noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 21:21 un 20:20, spēles pirmo puslaiku komandām pabeidzot ar rezultātu 41:41.

Spēles otrajā pusē izrāvienu veica viesu komanda, nospēlējot trešo ceturtdaļu rezultatīvāk un „lauvu” grozā raidot par sešiem punktiem vairāk – 23:17. Pēc trešās ceturtdaļas rezultāts uz tablo vēstīja – 58:64.

Ceturtajā ceturtdaļā, kad līdz spēles beigām bija atlicis nedaudz vairāk par trīs minūtēm, valmierieši bija sasnieguši jau deviņu punktu pārsvaru. Nākamajās spēles minūtēs sekoja „lauvu” izrāviens, samazinot punktu deficītu līdz vienam punktam -79:80. Spēles izšķirošie notikumi norisinājās mača pēdējā minūtē, kad „Betsafe/Liepāja” izlīdzināja rezultātu – 81:81, kam pēc neilga brīža sekoja vēl viens rezultatīvs mājinieku metiens, atstājot valmieriešus iedzinējos. Atlikušajās sekundēs nevienai no abām komandām neizdevās realizēt metienus, līdz ar to liepājnieku iegūtais divu punktu pārsvars bija pietiekams, lai, atskanot spēles beigu signālam, varētu svinēt uzvaru pār „Valmiera/ORDO” komandu ar rezultātu 83:81.

Liepājniekiem labākais punktu guvējs šajā spēlē bija Kails Bendžamins, kurš komandas labā guva 16 punktus un izcīnīja 8 bumbas zem groziem. Pa 14 punktiem Ģirtam Lazdānam un Rihardam Bērziņam, savukārt 13 punkti Toma Leimaņa kontā.

„Betsafe/Liepāja” pret „Valmiera/Ordo” 83:81 (21:21, 20:20, 17:23, 25:17).

„Betsafe/Liepāja”: Bendžamins 16 (8ab), Lazdāns 14 (5ab), Bērziņš 14, Leimanis 13, Brauns 8, Ate 7 (4rp), Lasmanis 6 (5rp), Krastiņš 5 (4rp).

Nākamajā Olybet LBL spēlē, kas norisināsies 18.oktobrī, „lauvas” savā laukumā uzņems BK „Ogre”. Spēles sākums plkst. 19:30.