Pirmajā spēles puslaikā mājinieces bija ļoti rezultatīvas, jo pretinieču sargātajā grozā raidīja 49 punktus, savukārt rīdzinieces divās ceturtdaļās kopā guva 33 punktus.

Mača otrajā puslaikā spēle bija līdzīgāka, bet spēles pirmajā pusē iegūtais pārsvars bija pietiekami liels, lai līdzīgā spēle vairs neko būtiski neietekmētu. Savu līdzjutēju atbalstītas liepājnieces mājas spēlē pārliecinoši apspēlēja jauno „TTT Rīga” maiņu un izcīnīja uzvaru pār „TTT Juniores” ar rezultātu 85:63.

Basketbola komandas „Liepājas Papīrs” basketbolistes šajā spēlē izdarīja 13 precīzus trīspunktu metienus, izcīnīja 50 bumbas zem groziem un veica 24 rezultatīvas piespēles, kamēr juniores iemeta tikai piecus tālmetienus, izcīnīja 35 bumbas un atdeva 8 punktus nesošas piespēles.

„Liepājas Papīrs” pret „TTT Juniores” 85:63 (29:15, 20:18, 19:13, 17:17).

Visvairāk punktus spēlē guva Ilze Jākobsone, kura atzīmējās ar 19 punktiem, kā arī ar sešām atlecošajām bumbām un piecām rezultatīvām piespēlēm savām komandas biedrenēm.

„Liepājas Papīrs”: Jākobsone 19 (6ab, 5rp), Veinberga 13 (5ab), Lipe 13, Rubene 9 (5ab), Ķergalve 9, Ivaščanka 7, Vītola 6, Kudule 5, Grava 2 (8ab), Meilus 2, Puriņa (6ab, 5rp).

Dāmas savu nākamo spēli aizvadīs 14.oktobrī izbraukumā, kad Rīgā par uzvaru cīnīsies ar „Latvijas Universitāte” basketbolistēm. Spēles sākums plkst. 17:00 Diagnostikas centrā, Grebenščikova iela 1.