Pirmajā puslaikā, divas minūtes līdz pirmās ceturtdaļas beigām, mājinieki bija vadībā pār saviem pretiniekiem ar 16:15, bet pēc tam sekoja divi precīzi trīspunktu metieni „Kalev/Cramo” komandas izpildījumā un vadībā jau izvirzījās viesi, ceturtdaļu noslēdzot ar 21:18. Otrajā spēles ceturtdaļā pretinieki turpināja palielināt pārsvaru, tādējādi liepājnieki pirmo puslaiku zaudēja ar rezultātu 34:44.

Mača otrajā puslaikā „Betsafe/Liepāja” puišiem neizdevās panākt igauņus, kuri, atraduši savu spēles ritmu, vadības grožus no rokām neizlaida un noturēja tos līdz pat spēles beigu signālam. Diemžēl, „Betsafe/Liepāja” dalību "LOC CUP 2017" noslēdza, piedzīvojot zaudējumu VTB līgā spēlējošajam klubam "Kalev/Cramo". Liepājnieki piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 58:80. Labākais "lauva" turnīrā - Romāns Gruščenko.

„Betsafe/Liepāja” pret „Kalev/Cramo” 58:80 (18:23; 16:21; 15:18; 9:18).

„Betsafe/Liepāja”: Gruščenko 21 (11ab), Leimanis 16, Krastiņš 8, Jurevičus 7, Bērziņš 4, Lazdāns 2.